Kovboylar, Green Bay 32’den dördüncü ve 2 ile karşılaştı.

Arenado takas edilirse, 2021’den sonra serbest bir oyuncu olduğu için Rockies’in Hikayeyi de dağıttığını görebilirsiniz. Çoğunlukla, bu takımın sadece yenilenmeye ihtiyacı var. Koşularda NL’de sekizinci sırada yer aldılar ve bir Rockies takımı için bu korkunç. (Franchise tarihinde bir kez daha beşincinin altında bitirmişlerdi.) 28. Detroit Tigers2020 rekoru: AL Central 2021’de 23-35 Beşinci şampiyonluk oranları: 200-1Bazen bariz olanı belirtmeniz gerekiyor: Jeimer Candelario, 2020’de takımın en iyi oyuncusu oldu – 26 yaşında .203’ü vuran ilk kaleci önceki yıl. Bakın, Casey Mize ve Tarık Skubal bir noktada iyi başlangıçlar olarak çalışıyorlar, ancak 2020’deki sınırlı eylemdeki mücadeleleri bunun 2021’de olmayabileceğini gösteriyor.

Spencer Turnbull ve muhtemel Matt Manning ile birlikte, hayal edilecek bir rotasyon var, ancak suç yok ve Spencer Torkelson ve Riley Greene, en üst sıradaki oyuncu umutları, daha çok 2022 takviminde. Texas Rangers2020 rekoru: 22-38 AL West 2021’de beşinci şampiyonluk oranları: 100-1Rangers geri gitmeye devam ediyor. 2020’de, rekabet edebileceklerini düşündükleri bir yılda kötüydüler, özellikle genç değildiler ve çiftlik sistemi atıcılar geliştirmek ve takım pozisyonlu oyuncuları kaliteli vuruşlara dönüştürmek için mücadele etti.

Suç, acımasız bir yıl geçirdi – ve sadece yeni park yüzünden değil. Yola çıkmadılar da. Joey Gallo ve Rougned Koku’nun asla bir şampiyona dizisinin çekirdeği olmayacağını itiraf etmenin zamanı geldi ve Lance Lynn takas edilirse – 2021’den sonra serbest bir oyuncu olacak – rotasyonun doldurulması gereken büyük bir boşluk olacak .30. Pittsburgh Pirates2020 rekoru: 19-41 NL Central 2021’de beşinci şampiyonluk oranları: 300-1 Bakalım, spordaki en kötü rekoru kıran küçük bir piyasa takımı, serbest oyuncuda hiç para harcamayacak ve en iyi üç oyuncusu 2019, 2020’de çok kötüydü. İlk adım Josh Bell, Bryan Reynolds ve Kevin Newman’ın toparlanmasını ummaktır, ancak kuruluşun en büyük beklentilerinin çoğu hala yetersiz olduğundan, kısa vadeli görünüm kasvetli görünüyor.

Heck, uzun vadeli görünüm tam olarak güller ve yavrularla dolu değil. 4 Aralık 2020Todd Archer ESPN Personel Yazarı Kapatıldı NFL 1997’den beri, Cowboys 2003’ten beri Daha önce eşi ve iki çocuğuyla Dallas bölgesinde Bengals ve Dolphins Lives’ı Twitter’da takip edin FRISCO, Texas – Dallas Cowboys ile sekiz yıllık çalışması sırasında Alıcı Dez Bryant sık sık harika şeyler yaptı ve bazen çıldırtıcı şeyler yaptı. 2010 NFL seçmelerinin ilk turunun sonlarında onu görmeye şaşıran Kovboylar, New England Patriots ile 24 numaradaki Bryant’ı seçmek için bir takas yaptı. Genel olarak, bazı takımlar saha dışı sorunlardan korkmuş olsa da .ryant, Dallas için ilk tur yeteneğini gösterdi.

113 maçta, 531 pasta 7,459 yarda çekti ve 2017 sezonundan sonra yayınlanmadan önce 73 gol rekoru kırdı. Haftalık NFL oyun uzmanı seçer • NFL uzmanlarımızdan maç seçimleri »Bryant’ın Baltimore ile NFL’ye dönüş yolu Kuzgunlar, 2018’de New Orleans Saints ile ilk antrenmanında Aşil tendonunun yırtılmasından dolayı çetin biriydi. Ancak 32 yaşındaki, Kovboylar (3-8) oynadığında eski takımına karşı kurtuluş şansı bulacak. Baltimore (6-5) Salı günü (20:05 ET, Fox). “Jerry [Jones] ve benim Dez Bryant’a saygı duyduğumu söylemeye gerek yok, Cowboys başkan yardımcısı Stephen Jones,” Buraya geldi, hikayesi, gençken üstesinden gelmek zorunda kaldığı şeyler açısından her şeye rağmen iyi belgelenmiştir ve bir tür başarı elde etmiştir … Cowboys tarihinin en büyük alıcılarından biri olarak geçecektir.

Sadece muazzam bir rakip. Ateşli, tutkulu. Birçok oyun kazanmamıza yardımcı oldu. “Bryant ve Kovboylar için yol boyunca yanlış adımlar vardı. 2016’da dizini incittikten sonra takımla iletişim kurmadan günler geçirdi.

2017’de bir koşullandırma testini kaçırdı ve geç kalma sürekli bir sorundu.bonus hediyeli bahis siteleri Serbest bırakıldıktan sonra, takımın onu kesme kararında oynamış olabileceklerini düşündüğü rolden dolayı iki takım arkadaşına “yılan” dedi. Ancak Cowboys tarihindeki yeri göz ardı edilemez. 2012’den 2014’e kadar Bryant en iyilerden biriydi. NFL’deki alıcılar, bu süre boyunca 1.312 yarda ve 14 gol ortalamasında 91 yakalama ve 14 gol atma ortalamasının ardından üç Pro Bowl görünümünden ikisini kazandı.İşte Bryant’ın bazı önemli anlarına ve yakın ıskalalarına ve şu anki Cowboys oyuncularının onu nasıl gördüklerine bir göz atalım. Hafta 13. Bu sezon Kuzgunlar ile yaptığı üç maçta Dez Bryant, 28 yarda için dört yakalamaya sahip. Mitch Stringer / USA TODAY 88 No’lu SportsPower, No.1’in mirasına mükemmel bir şekilde uyuyor.

88 kovboy üniforması. Efsanevi geniş alıcı Drew Pearson başlattı, Cowboys ‘Ring of Honor’da ve Pro Football Hall of Fame’e seçilmek üzere (tekrar). Michael Irvin, 1999’da emekli olduğu sırada resepsiyonlarda ve bahçelerde franchise lideri olarak, Hall of Fame kariyerinde buna ekledi. 531 resepsiyonları, sıkı uç Jason Witten ve Irvin’in ardından, franchise tarihinde üçüncü sırada yer alıyor. 7.459 yardası, franchise tarihinde beşinci sırada ve hiçbir oyuncunun gol atma sayısı 73’ten daha fazla yakalaması yok. Witten 72, Hall of Famer Bob Hayes 71. Çaylak CeeDee Lamb, Rookie’yi korumak için üzerine düşeni yapıyor.

88 geleneği. “Çok prestijli bir numara. Her pazar ve her gün antrenmanda bu numarayı sırtıma koyduğum için minnettarım,” dedi Lamb. “[Bryant’da] bir adama karşı çıkmam için aslında bu forma numarasında mükemmel bir şekilde büyümeyi izledim, ona karşı oynama fırsatına sahip olmak benim açımdan büyük bir onur ve onun adına çok şey söylüyor. Burada kesinlikle harika bir iş çıkardı ve mirası forma numarasıyla devam ettirmek istiyorum. “Kuzu, her maçı Cowboys’un bir sezonda yakalamalar için çaylak rekoruna ekliyor. 650 yarda için 53 resepsiyon ve dört gol atışı var. 11 oyun. “CeeDee, 1. Günden itibaren, konuşma ve sayıya duyduğu saygı ve açıkçası bunu ek bir sorumluluk olarak görmesi.

Kovboylar koçu Mike McCarthy, buraya geldiği günden beri genç adam hakkında yeterince şey söyleyemem, dedi. “O bir sınıf oyuncusudur. Yaptığı her şeyde çok olgun, çok profesyonel. Bunun kesinlikle oyun alanına taşındığını hissediyorum.

Sayıyı büyük bir saygıyla taşıyor. “Bryant bir kaide üzerinde Lamb 21, Bryant çaylak iken 11 yaşındaydı. Kovboylar geniş alıcı 24 yaşındaki Michael Gallup 14 yaşındaydı. Bryant Dallas, Lamb ve Gallup’ta en iyi halindeyken Gallup, “Dez’den alacağın en bariz şeyin sadece hava atışı olduğunu düşünüyorum,” dedi Gallup. “Kırmızı bölgede ölümcül bir tehditti. Orta sahada olsaydık, yine de zıplayıp topu alacaktı.

Yaptığı şeyi yapmasını izlemek eğlenceliydi. “Google’a Bryant’ın adını yazın ve Cowboys’un önemli anları her yerde. Bazen sadece Bryant ve uzun süredir Cowboys oyun kurucusu Tony Romo ne olacağını biliyormuş gibi görünüyordu. Kırmızı bölge çalışmaları esrarengizdi, yüksek toptan arka omuza, alçak mermiye ve ön pilona kadar farklı türden solmalarla. #DallasCowboys pic.twitter.com/BlOwe31V0B— NFL (@NFL) 10 Aralık 2017 / ** / / ** / Bryant’ın en unutulmaz yakalaması, 2013’te Detroit Lions’a karşı miğferine tutturduğu bir gol olabilir. O kadar saygılı ki Gallup, kendi Bryant benzeri yakalamalarının bazılarının Bryant’a benzediğini bile kabul etmezdi. “I o kadar ileri gitmezdi.

Deniyorum. Gallup, onun neler olduğunu taklit etmeye çalışıyorum, dedi. “Ama o başka bir seviyedeydi. Hala onun seviyesine ulaşmaya çalışıyorum, kesinlikle onun yaptığı gibi oyunlar yapmaya çalışıyorum.” Bryant da yakalandıktan sonra büyüleyiciydi.

Romo’dan kısa bir pas alıp geçerek ve ardından Jacksonville Jaguars savunucularının arasından 37 yarda skor için geçtiği Londra’nın Wembley Stadyumu’ndaki 2014 maçını düşünün. 2012’de Şükran Günü’nde Washington Futbol Takımı’na karşı 85 yarda skorunda aynı şeyi yaptı. Bryant topa her dokunduğunda bir vızıltı vardı. Lamb’in şu anda yarattığı benzer bir his var. “Her yıl daha iyi olduğunu söyleyebilirsin ve kesinlikle benim yapmaya çalıştığım şey bu, her oyun daha iyi, her hafta daha iyi, her tekrar daha iyi,” Lamb “Ben” Bu sezonda bu tür bir yaklaşımı sadece çaylak olduğum için, kanıtlayacak bir şeyim olduğu için yaşıyorum.

Amari [Cooper] ve MG [Gallup] gibi adamları ve [Cedrick Wilson] gibi adamları, odadaki tüm harika adamları, onların gelmesini, her gün işe gitmesini sağlamak gibi hissediyorum, kesinlikle harika yapıyorlar beni sorumlu tutan iş. Ama Dez, nihayetinde o alıcıydı. “Kovboyların geniş alıcısı Dez Bryant’ın, Green Bay’deki 2014 tümen playoff’larında Sam Shields’ı yakalaması incelemeden sonra tersine döndü. AP Fotoğrafı / Matt Ludtke Neredeyse yakalayanlar Bazı yakaladıkları kadar da Bryant vardı. Asla sayılmayan oyunlar sırasında bir dizi vay anı. 12 fitlik havada zıplamış gibi görünen bir sezon öncesi maçta Chargers’a karşı bölgenin sonunun arkasında bir kapışma vardı. Potansiyel bir oyun kazanma vardı. 2012’de New York Giants’a karşı 10 saniyede 37 yarda golü, serçe parmağının arka tarafı yere değmeden sınırların dışına indiğini gördü.NFL Playoff Resmi İşte sezon sonrası braketin şu anda nasıl göründüğünü ve ileride hangi senaryoların yattığını.

Ama kimi kandırıyoruz? En meşhur yakalanmayan durum bugün NFL’de bir yakalama olacaktır. 2014 play-off’ların 2014 bölüm turuna geri dönün. Cowboys, Green Bay 32’den dördüncü ve 2 ile karşılaştı. Romo kenar çizgisinden mükemmel bir pas attı. Bryant Packers’ın köşe bağı olan Sam Shields’ın üzerinden atladı, topu kaptı, iki adım attı ve son bölgeye doğru hamle yaptı.

Kovboylar Green Bay 1’den ilk golü attılar. Ya da onlar öyle düşündüler, sonra ne olduğunu herkes biliyor. Sonra Packers koçu olan McCarthy, meydan okuma bayrağını attı; Gene Steratore ve NFL ofisi görüşmeyi değiştirdi; Kovboyların sezonu 26-21 mağlubiyetle sona erdi. “Bu, o gün yaptığı harika bir yakalamaydı, McCarthy Bryant’ın çabası hakkında” Ne yazık ki, kurallar Kovboylar için sıralanmadı. “Solak büyü Jarvis Landry’den önce Bu sezon 4. Hafta’da Odell Beckham Jr.’a 37 yarda gol atma pasosu, Bryant bir NFL maçında hücumda bir gol atan son sol oyuncuydu. (Tennessee’den Kevin Byard, 2018’de sahte bir punttan bir tank avcısı attı.) Solak atış, 2016 sezonunun 16. haftasında Lions’a karşı geldi. Detroit 10’da ilk ve golde Dak Prescott, ters taraftan Bryant’a topu attı.

Bunun bir koşu olduğunu düşünen Lions savunucusu geldi ve Witten’i Bryant’ın kolay skoru için açık bıraktı ve Bryant yıllarca pas atmak istedi. Gerçek şu ki, oyun öncesi ısınma sırasında sergilenen mükemmel bir kolu var. Defans oyuncusu Jaylon Smith, bu atış Dallas’a 42-21 galibiyet yolunda 14 sayılık bir üstünlük sağladı. Tanık bile “X’i attı, Bryant’ın gol attıktan sonra imzasını attı.” “Ama dışarı çıkan o kadar çok oyunu var. Ona karşı çıkmak [ve] ona vurma şansı elde etmek için sabırsızlanıyorum.” “23:33 ETAP GLENDALE, Ariz. – – Geçitler geçip gitti. teker teker havaya uçarak, neredeyse her zaman hedefini tam ellerinde ve adım adım bulur. Josh Allen bittiğinde oyun kurucu genç NFL kariyerinin en iyi oyunlarından birini bitirmişti ve Buffalo Bills bir kez daha Ligin seçkin takımlarından biri. 375 yarda attı ve Pazartesi günü San Francisco 49ers karşısında tamamen etkileyici bir 34-24 galibiyetle Bills AFC Doğu’da tek başına birinciliği korurken, Allen 375 yarda attı ve dört gol atarak bir kariyer rekoru kırdı. gece. “Bu bizim oyun kurucumuz.

O bir balya, ”dedi Bills’in güvenliği Jordan Poyer. Ne cevabı söylememi istediğini bilmiyorum. Her hafta yaptıkları bizi şaşırtmadı. Ekibimizde olduğu için mutluyum. ”Buffalo (9-3), Allen’ın neredeyse kusursuz performansı sayesinde 1995’ten beri ilk kez bölümünü kazanmaya bir adım daha yaklaştı.

24 yaşındaki oyuncu, 40 pasın 32’sini hiçbir müdahale olmadan tamamladı. Bills 17-7 ilk yarı üstünlüğü elde ederken ve ikinci yarının çoğunluğunu kontrol ederken Cole Beasley, Dawson Knox, Isaiah McKenzie ve Gabriel Davis’e gol pasları attı. Allen, Tıklıyorduk, dedi. “Adamlarımız açılıyormuş gibi görünüyordu ve top çok iyi elimden çıkıyordu.” Bills, Miami Dolphins’in bir maç önünde, her iki takım için de dört maç kaldı. San Francisco (5-7) kaybetti. İlk oyunu Arizona’da kabul edilen evinde. 49ers, Santa Clara County’nin takımı geçici yeni bir yuva bulmaya zorlayan katı yeni koronavirüs protokolleri yayınlamasından sonraki üç hafta boyunca Glendale’de bulunacak. Allen’ın dördüncü oyunuydu. en az 300 yarda geçme ve üç gol atma ile sezon rekoru kırdı. Jim Kelly 1991’de üç kez ve Drew Bledsoe 2002’de üç kez yaptı. “Takım başarısıyla ilişkili olduğu sürece, Doğru olanı, doğru kararları veriyoruz ve futbol maçlarını kazanıyoruz, dedi Allen. “Benim için önemli olan bu.” Bills, çölde üç hafta öncesine göre 32- Arizona Cardinals’a 30 kalp kırıcı. Bu, DeAndre’ın Hopkins, oyun galibiyet skoru için 2 saniye kala üç Buffalo savunucusunu çarpıcı bir şekilde yakaladı.San Francisco, son zamanlarda slot korner pozisyonunda birkaç sakatlık geçirdi ve kariyerinin zirvesinde olan Beasley’i dokuz yakalamada 130 yarda alan Beasley’i korumak için mücadele etti. “Ne çalıştırdıklarını tam olarak biliyorduk. Kısa süre önce kaldık, ”dedi 49ers’ın defans oyuncusu Dre Greenlaw. “Biraz tuhaf bir duyguydu.” Bölüm rakibi Arizona Cardinals’in evi olan State Farm Stadium, 49ers’ı biraz daha evinde hissettirecek şekilde giydirildi.

Kenarlar boyunca duvarlarda San Francisco pankartları asılıydı ve video tahtası Niners’e önemli anlar gösteriyordu ve “Faithful to the Bay” gibi mesajlar parlıyordu. Takımlar ilk çeyrekte kale stantlarını takas ettiler. Bills oyunu 74- Allen’ın dördüncü aşağı geçişi eksik kaldıktan sonra Niners 1’de durdurulan yarda sürüşü. San Francisco, Buffalo 2’de sona eren 97 yardalık bir sürüşle yanıt verdi ve Jeff Wilson Jr. dördüncü turda hiçbir kazanç elde edemedi. 2000’den beri oyuna başlamak için iki top kaybının olduğu ikinci maç. ancak San Francisco, Allen’ın bir oyunundan sonra topu geri aldı ve 49ers avantaj sağladı. Nick Mullens, son bölgenin ortasında Brandon Aiyuk’a vurdu. İlk yarının geri kalanında ve oyunun büyük bir kısmında Buffalo’nun tamamı kaldı.Allen, Beasley’i 5 yardalık bir gol için vurdu ve daha sonra Bills öne geçerken 4 yarda bir skorla Knox’u dar buldu 17 İlk yarıda -7.Mullens 26’nın 39’unu geçerek tamamladı 316 yarda, üç gol ve iki müdahale. 49ers hücumda fena değildi, ancak Allen ve Bills’e ayak uyduramadı. 49ers koçu Kyle Shanahan, “Elimizden gelenin en iyisini yapmalıydık ve bunu yapmaya çok yaklaştık” dedi. “Bizi sahada tutmayan birkaç şeyimiz oldu.

Bir hücum ve bunun gibi oyun kurucuya karşı bunu yaptığınızda ve bir süre geri alamazsanız, oyun sizden uzaklaşır. ”PRIME-TIME BAŞARILAR Bills nadir bir prime-time galibiyet aldı.

Recommended Posts